Ankieta 2020 – podsumowanie cz1.

W oczekiwaniu na pierwszy start w sezonie 2021 chcemy się z Wami podzielić wynikami ankiety jaką przeprowadziliśmy na początku tego roku. Zadaliśmy pytania dotyczące przebiegu naszych imprez oraz pytania mające nakreślić ewentualne zmiany w wyścigach w najbliższym sezonie. Poniżej przedstawiamy Wasze odpowiedzi dla pierwszej grupy tematycznej.

 

Cieszy nas wynik głosowania dla trasy w Rząśniku oraz Zwoleniu. Obydwie trasy przeszły szereg zmian i jak widać na powyższym wykresie cieszą się dużym Waszym uznaniem. W tym roku trasa w Rząśniku zyska jeszcze jeden element techniczny, co mamy nadzieję doda jej atrakcyjności.

Dziękujemy za wysoką ocenę większości konfiguracji naszych tras. Wsłuchujemy się także w Wasze głosy i tam gdzie jest to możliwe dodajemy elementy zwiększające ich atrakcyjność.

Widzimy także, że doceniacie nasze starania przy oznakowaniu tras. Z każdym rokiem poprawiamy się i staramy się robić to coraz  lepiej.

 Podsumowując tę cześć ankiety, dziękujemy Wam za tak liczne odpowiedzi. Widzimy w nich, że doceniacie nasze starania, aby zawody organizowane przez nasz zespół dawały jak najwięcej przyjemności z rywalizacji. Dziękujemy także za wszelkie uwagi i propozycje ulepszeń. Staramy się je uwzględniać w kolejnych edycjach naszych zawodów. W następnym wpisie podsumujemy Wasze oceny zawarte w ankiecie dotyczące propozycji zmian w najbliższym sezonie Legia MTB Maraton.

Skip to content